Hakkımızda


1988 yılında İzmir’de doğan Deniz Demircan ortaöğretimini 2005 yılında Gaziemir Lisesi’nde tamamlamıştır. 2006 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde başladığı lisans eğitimini 2011 yılında başarıyla tamamlayarak akabinde İzmir Barosu’nda avukatlık stajını başlatmıştır.

2014 yılında adaletin ve hukukun üstünlüğüne ve saygınlığına katıksız bir inançla kendisine ait “Av. Deniz Demircan Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık Bürosu”nu kurmuştur.

Av. Deniz Demircan ilkelerinin, görev ve sorumluluklarının verdiği enerjiyle dinamik; kapsamlı ve yaratıcı çözümlere üretebilecek güçte; güncel gelişmelere ve teknolojiye başarıyla uyum sağlayan duruşuyla yenilikçi; hukukun ruhuna duyduğu saygı ve uygulamanın gerektirdiği titizlik konusunda bilinçli tutumuyla güvenilir ve amacı doğrultusunda adil ve gerçekçi bir hukukçudur.

Av. Deniz DEMİRCAN İzmir/Bayraklı’ da bulunan bürosunda hem dava takibi hem hukuki danışmanlık alanlarında hizmet vermeye devam etmektedir.

Deniz DEMİRCAN, pek çok sivil toplum kuruluşunda çeşitli katkılar sunmuştur. Ulusal ve uluslararası pek çok sempozyum ve eğitime katılmıştır. Uzun yıllar, özellikle de, çocuk hakları, çocuk istismarı ve ticareti, insan hakları alanında çalışmış, ayrıca bu konularda eğitici olarak da görevler üstlenmiştir.